Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Міжнародний турнір з тенісу в Жовкві

Сьогодні 28 квітня в Жовківському спортивному клубі ЛІРС завершується 5 Міжнародний турнір з настільного тенісу на Кубок Анатолія Строкатого під патронатом Національного олімпійського комітету України, який проходив з 23 по 28 квітня 2013 року.

Урочисте відкриття міжнародного турніру відбулося 24 квітня о 13.00 годині (м. Жовква, вул. Воїнів УПА, 22-а, СК «ЛІРС»). В урочистостях взяв участь Анатолій Строкатов.

Змагання проходили у різних категоріях: юнаки та дівчата , VIP турнір серед чоловіків та жінок, а сьогодні 28 квітня відбулися змагання між жінками 30 років і старше, чоловіки – 40-49 років, чоловіки – 50-59 років, чоловіки – 60-64 років, і чоловіки – 65 років і старші.

Як сказав головний суддя змагань суддя національної категорії Ігор Майовка, «На турнір прихали спортсмени практично з усіх областей України, Польщі та Німеччини. І Жовква для них вже стала українською Меккою в Україні».
Організаторами турніру стали Управління з питань фізичної культури та спорту Львівської ОДА, Управління сім’ї та молоді і спорту Львівської міської ради, Федерація тенісу настільного Львівської області, спортивний клуб «Універсал».

Довідка:
Анатолій Строкатов – корінний мешканець міста Львова, народився 10 березня 1955 року, упродовж 15 років виступав у складі національної збірної команди колишнього СРСР, майстер спорту міжнародного класу з настільного тенісу, неодноразовий чемпіон та призер європейських та світових чемпіонатів, 12-разовий чемпіон СРСР, упродовж 1972-1976 років не програв в СРСР жодного турніру з настільного тенісу, найтитулованіший спортсмен в історії українського настільного тенісу.

Зображення
Коментарі