Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Найвродливішою дівчиною - «Жовківська красуня – 2013» стала Роксолана Савка (с.Артасів).

21 липня у Жовківського районному Народному Домі відбувся конкурс краси та грації «Міс Жовківщини – 2013», організований міською організацію політичної партії «УДАР» Віталія Кличка та Відділ культури і туризму Жовківської РДА.

Окрасі конкурсу додали виступи співаків та творчих гуртів із Жовківського району за участю Зоряни Вихопень,Романа Владики, Юрія та Романа Стешко, Христини Ясиневич, школи "Карате" Жовківського РНД.

А за титул найвродливішої дівчини у Жовківському районі боролося семеро конкурсанток, віком від 16 до 24 років: Надія Ковтика (м. Жовква); Анна Брацук (м. Жовква); Софія Борис (смт. Куликів); Софія Лопатка (с. Зашків); Ольга Родич (м. Жовква); Олена Чемерис (с. Малехів); Роксолана Савка (с. Артасів).

Учасниці продемонстрували свої таланти в рамках конкурсної програми», в якому було шість виходів юних красунь, а саме: представлення, вихід у національних костюмах, вечірка в стилі «диско», демонстрація талантів або твій «коник», вихід дефіле у купальних костюмах, вечірніх та весільних сукнях.

Відтак жюрі обрало переможниць. Головний титул «Жовківська красуня – 2013» здобула Роксолана Савка (с.Артасів). Дівчина – красуня, талановита, вишукано і стильно вдягається, має гарні манери та приємну усмішку. За цими критеріями журі одностайно обрало її переможницею.

Звання першою віце-міс і міс Чарівність присуджено Анні Брацук, їй вручено Сертифікат на безкоштовну фото сесію. Другою віце-міс і Міс Талант стала Софія Лопатко, вона ж отримала Сертифікат на безкоштовне навчання в модельній школі. Третьою віце-міс, Міс глядацьких симпатій та міс Грціозність стала Софія Борис. Варто зауважити, що вибір журі суттєво відрізнявся від уподобань глядачів. Міс Усмішка – Оля Радич, міс Ніжність – Надія Ковтика, міс Вишуканість – Оленка Чемерис.
.Всі конкурсантки отримали цінні подарунки. Зокрема, 1 місце – планшетний комп’ютер; 2 – золотий ланцюжок; 3 – сертифікат на 1000 грн. та навчання у модельному агентстві; міс глядацьких симпатій – сертифікат на безкоштовний набір перукарських послуг в одній із перукарень міста Жовкви.

Варто зазначити,що конкурсантки були сильними, і в тому захований успіх цікавого заходу як для молоді, так іншого віку жовківчан

Ведучими були Марія Мелещук (Деревінська) та Богдан Бовшик.

Довідка: Спонсорами заходу стали: магазин «Євро», Ресторан «Крайня хата», магазин квітів «Флоран», «Росана», «Ювелір», «Економ-тур», весільний салон «Один день казки» та інші.

Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі