Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Відзначення 1025-річчя Хрещення Русі в Жовкві

Сьогодні в Жовкві при спеці відбулося відзначення пам''ятної події 1025-річчя Хрещення Русі-України. На площу міста Жовкви вийшли християни жовківських храмів разом із священиками (УАПЦ, УГКЦ, РКЦ), окрім попа УПЦ Московського патріархату. Він і в храмі не оголошував про заходи і сам не прийшов із своїми вірними. А жаль! Тому що, коли попу дали такі настанови - не приєднуватися разом з іншими конфесіями на святкування, то це його справи, а при чому тут жовківчани? Віра в Бога - єдина ! Так принаймні вважав князь Володимир. Адже тоді не було ані партій, ані конфесій, ані влади за церкву. До речі, симпатики УПЦ МП все одно прийшли, хоч іх батюшки не було.
Спочатку на площі відбувся Молебень за участю о.Арсенія,ЧСВВ Жовківського Василіанського монастиря, ксьондза РКЦ, о.Петра,УПАЦ, о.Василя, УГКЦ, о.Михайла , УГКЦ. Потім кожен священик благословляв присутніх великим Хрестом і звернувся до жовківчан із привітаннями та побажаннями берегти віру Христову, бути вірними Богу та молитися за об''єднання душ у христовій вірі.
З площі всі пішли до Народного дому на урочисту Академію, з нагоди святкування.
Ведучі Оксана Войтович та Степан Кунинець оголосили урочистості відкритими та запросили до слова голову м.Жовква Петра Вихопня, голову районної ради Тадея Швая та заступника голови Жовківської райдержадміністрації Володимира Босого. Цікаво, що кожен виступаючий торкався минулого, нагадуючи, що перші християни мали глибоку Віру. І саме тому Володимир насмілився протистояти язичництву. "Ті, що в Христа христилися, в Христа зодягнулися" - сказав Петро Вихопень. І цими словами багато сказано.
В концертній програмі взяли участь церковні хори храмів м.Жовква - Василіанського монастиря "Джерело", Української автокефальної церкви св.Лазаря, Української православної церкви Московського патріархату Петра й Павла, Дублянської греко-католицької церкви, Народний жіночий ансамбль "Журавка". У їх виконанні прозвучали духовні твори, що сприймалися глядачами дуже добре. Також у програмі взяли участь окремі виконавці. Авторську поезію, присвячену 1025-річниці Хрещення Русі-України прочитала Галина Феюк.
Фото
Фото

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі