Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

В управлінні СБУ Львівської області перевірять на правдивість інформацію щодо тиску на сільголову Грибович Жовківського району

На минулому тиждні, громадські активісти отримали інформацію про тиск на голову Грибовицької сільської ради Ігоря Пителя, повідомляють в ГО «СПАС». Зараз інформацію перевірятимуть в управлінні СБУ Львівської області.
Нагадуємо, на 29 липня були заплановані загальні збори громадян с. Великі Грибовичі. Проект Порядку денного включав питання створення територіальної громади села Великі Грибовичі, Статуту громади, обрання комітету громадських представників, розглянути по суті питання припинення функціонування Грибовицького сміттєзвалища, розглянути питання ініціювання судових процесів громади з очільниками Львова з метою отримання фінансової компенсації з особистих коштів останніх за екологічну шкоду селу внаслідок фактичної бездіяльності у вирішенні питання закриття сміттєзвалища.
Проте збори фактично не відбулися, а сільський голова в своїх коментарях львівським журналістам зазначив що спішити немає куди та поклав відповідальність за зрив заходу на самих мешканців села Великі Грибовичі. Ігнорування заходів щодо організації загальних зборів громадян села Грибовичі Ігорем Пителем викликало подив у громадських активістів ГО «СПАС» та Демократичного Альянсу, які проводили попередні консультації з мешканцями села та сільським головою.
«Переговори щодо дати проведення загальних зборів громадян села Великі Грибовичі проходили близько двох місяців. Зокрема, членами ініціативної групи села та сільголовою попередньо був вивчений проект Статуту. Сам проект Статуту є як в друкованій формі, так і був надісланий для сільголови І.Пителя, за його проханням на електронну пошту його доньки 04.07.2013 р.
Дата зборів була призначена на понеділок, 29 липня на 19:00 в приміщенні сільської школи.
І хоч сільський голова І. Питель перед проведенням зборів офіційно нікого не повідомляв з ГО «СПАС», чи виникнули у нього труднощі. Про це повідомив телефонним дзвінком Зиновій Саляк, голова ГО «Львівський народний ринок».
Нагадую, половина ініціативної групи мешканців села Великі Грибовичі складалася з родичів Зиновія Саляка. І тому він особисто також приймав участь в консультаціях громади та сільголови Грибович.
З короткої телефонної розмови стало відомо, що на Ігоря Пителя тиснуть депутати. Зі слів Зиновія Саляка, І Питель йому повідомив, що до нього приїхали пізно ввечері додому, кричали що той запродався Львівській міській раді, перелякали батьків, тощо.
Звичайно, у мене особисто дана інформація викликала сумніви. Мені видається це лише на виправдання сільголови Пителя власної бездіяльності щодо організації зборів, висловлену через третіх осіб.
Тим не менш, ми подали заяву відповідного змісту в обласну прокуратуру та управління СБУ у Львівській області. Там це питання уважно вивчать. Якщо зазначені події мали місце, щодо осіб які дозволяють собі погрози на адресу сільського голови будуть відкриті кримінальні справи. Якщо ні, то кримінальні справи можуть вже відкритися на осіб, які стали джерелом неправдивої інформації», - повідомив заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

Зображення
Коментарі