Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Свято села у Лаврикові

Ось і наступив період, коли люди трішки оговталися від щоденної польової праці, натомість виростили врожай. А плоди свої варто комусь показати. Тому розпочинаються в районі фестини, які сьогодні називають "Святами села" або "Свято сільського господаря". Такий захід відбувся в с.Лавриків, тут, де збережені славні фольклорні традиції, галицька кухня та місцева пісня.
Захід розпочав сільський голова Тарас Поріцький із привітанння. Зокрема, побажав односельчанам "достатку в коморах та хліба і солі - на столі, щоби жодна родина не відчула нестатків та голоду".
Як і годиться для доброго християнського звичаю, до слова запросили о.Івана Збишко, місцевого священика. Опісля жителі села вручили їм перші святкові короваї із цьогорічного врожаю.
Продовжилось свято концертом, що приготували працівники Народного дому та бібліотеки села, в якому взяли участь - фольклорний колектив "Вишиванка" НД с.Лавриків, шкільний вокальний ансамбль, солістка Оленка Сало, а також сільський гурт жінок-пародисток, що виконали пісні Ірини Фаліон - солістки колективу "Лісопедний батальйон".

Родзинкою свята стало представлення кухні с.Лавриків, а також конкурси "Хто швише вип''є склянку води", "Хто швидше з''їсть морозиво", Хто швидше почистить картоплю" тощо
Захід вирізнявся з поміж інших тим, що тут брали участь усі жителі села. Навіть, в журі, що оцінювало конкурс "Краща кухня" були кращі представниці Лавриківської кухні.

На заверення свята усім учасникам було вручено подарунки від спонсорів, якими стали Семочко Галина, Горбач Ігор, Мавдрик Микола, Шестак Зореслава, Мавдрик Леся, Рогальський Ігор, Дервальд Марія.
Здається, все було непогано. Та важливо памятати, що кожне свято повинно залишити слід у серцях молодого покоління.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі