Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Ще 20 дерев''яних храмів на Жовківщині оглянуто робочою групою

Ще 20 дерев''яних храмів оглянуто наступними виїздами робочої групи. Перевіркою встановлено, що в основному первісне обличчя церков змінено в протягом останнього двадцятого століття, а за часів незалежності України - тим більше. І це при тому, що більшість з них - пам''ятки архітектури. А сучасний вигляд так спотворює пам''ятку, що дивитися на неї спеціалісту нелегко, тобто дуже боляче.

Проте деякі користувачі вважають, що "знищення храму" - це наша думка, їх враження - протилежні, церква має добротний вигляд, не падає, а те, що вона під вагонкою знищується - не біда. Коли так станеться, будуть іншу будувати.

Робоча група обстежила храми у селах Нова Кам''янка, Гійче, Волиця, Забіря, Крехів. Лавриків, Городжів, а також - пам''ятки архітектури - дерев''яні дзвіниці - у селах Глинськ, Монастирок. Замок, Лавриків, Крехів.

За результатами виїздів складено акти обстеження. Користувачам вручено листи, в яких зазначено, чого не можна самовільно робити на памятках, а також запропоновано новиявлені об''єкти якомога швидше зареєструвати як пам''ятка.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі