Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Свято с. Крехів підтримали чоловіки..

Недавно у с.Крехів відбулося свято села. Подібні заходи відбуваються на усій території Жовківського району.
Проте, в Крехові фест і справді відбувся оригінально. Як правило, чоловіки у вихідні по-різному сплановують свій відпочинок, але щоб так чисельно прийти на свято села, як це було в Крехові - і дідусі, і літні чоловіки, і молодь, звучить захоплююче. Адже відома приказка "Який батько, такий син" не просто говорить про подібність, а й про добрі вчинки. Отож свято села Крехова відзначали в основному чоловіки.

Спочатку тут відбулася урочиста частина, в якій також взяла участь чоловіча інтелігенція. Найперше голова сільської ради Микола Драган привітав учасників свята, відзначив сім''ю Калітовських Михайла та Марію, які 57 років прожила разом. Також було відзначено довгожительку Гродзінську Агафію, якій виповнилося 96 років. Привітали й Матір героїню Садову Агафію, що народила 9 дітей і наймолодшого жителя, який щойно народився, Кулявця Богдана. Теплі слова почула й найстарша вчителька села Стефанія Якимець.

Із привітальним словом до крехівчан звернувся депутат Львівської обласної ради Іван
Горон.

Концертну програму підготував директор Народного дому с.Крехів Боровець Іван. Для відзначених крехівчан та всіх присутніх звучали пісні у виконанні квартету Жовківського районного Народного дому, учасниці Міжнародних конкурсів та фестивалів Ані Брацук, фольклорного колективу "Крехівчанка", крехівської молоді, Михайла Бика, Мар''яни Богачук. А також глядачі побачили виступи Жовківського та Брюховецького кіокушинкан-карате під керівництвом земляка Богдана Голуба і послухали гуморески у виконанні Василя Васечка.

Окрім концерту у фесті відбулися козацькі забави, змагання, конкурси, які організували директор місцевої школи Крук Володимир та керівник Народного дому Іван Боровець.
На завершення ведучі Гошко Галина і Грень Марта запросили гостей та всіх присутніх посмакувати стравами і кулешем куреня, що представляв вулицю Шевченка. А смачний місцевий мед і його додатки презентував місцевий пасічник-бджоляр Роман Голуб.

Добре продуманий організаторами захід, зацікавив і чоловіків, і жінок, і молодь. А значить мета святкування Дня села за участю всіх жителів, поставлена вірно.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі