Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Польсько-український семінар гірських провідників за участю жовківчан

Днями в Польщі (Перемишль- Сянок ) відбувся польсько-уукраїнський семінар гірських провідників за кошти проекту Євросоюзу, за участю гірських провідників Польщі та України, в тому числі жовківчанина відомого активізта у галузі активного туризму Луки Павлюка.

Семінар проводився за програмою навчання, тренування, практичного сходження по гірських маршрутах Польсьекого Розточчя, в гірських масивах Бещадах.
В Польщі цей вид туризму розвинений і дуже добре забезпечений технічно. Тут добре прознаковані маршрути, високий фаховий рівень порятункової служби, технічно-оснащений забезпечений порятунковий колектив на відміну від українських.
Після семінару учасники отримали посвідчення, в тому числі Лука Павлюк.

Треба сказати, що в Жовківському районі є багато рекреаційних місць, які полюбляють туристи. І хоч наш район не гірський, проте Розточівське пасмо взимку і влітку все ж осилюють туристи. З іншого боку жовківчани відбвідують гірські масиви Львівської області та інші гори. Важливо, що у нашому районі є добрий інструктур - гірський провідник Лука Павлюк. І цим ми маємо пишатися.

- Якщо брати за приклад із поляків, то там кожен другий поважаючий себе поляк, бодай раз в рік мандрує, тобто цей вид відпочинку дуже широко поширений по усій Європі. В Україні також велика частина людей уже є прихильниками цього відпочинку, як і велотуризму, але, на жаль, нас не забезпечує техічнічними засобами безпеки держава - коментує своє відрядження Лука Павлюк.

Такий семінар планується провестив лютому 2014 року на Україні, зокрема у Жовківському районі

Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі