Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Хореографічна студія "STAN"

Хореографічна студія “STAN” була заснована 1 жовтня 1999року (цього року святкує 13 день народження) . Спочатку це були дві групи обдарованих дітей віком (4-6 та 7-10рр),які вивчали основи класичного та народно-сценічного танців,гімнастику,ритміку та акторську майстерність. В результаті щорічного набору студія розрослась та виділилась у окрему структуру,що працює з дітьми віком від 3-ох до 25 років.
При студії працює фітнес група (ШЕЙПІНГ) Zumba - де займаються люди віком від 15 до 55років.
В колективі проводиться не тільки навчально-виховна та освітня робота але й активна концертна діяльність. Студія є учасником багатьох міських та районних мистецьких заходів(День міста,8 березня,День матері,професійні дні медика,вчителя,юриста,прикордонника тощо)різноманітних культурно-масових проектів для дітей та юнацтва(випускні вечори,конкурси краси,дні студента..КОРПОРАТИВИ.)Репертуар налічує більше 30 хореографічних номерів(великих композицій та мініатюр). За період існування що року відбуваються творчі звіти.
Вихованці колективу не тільки працюють разом,а й відпочивають,відмічають календарні свята, іменини і здійснюють культ і тур – походи, що дозволяє учасникам студії підтримувати дружні стосунки не тільки під час занять але і в поза репетиційний час.
Контактний телефон – 067 79 11 987